Помощь в учебе и работе
Главная
 
 
Playson яскраво сяє з Rich Diamonds: Hold and Win PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
20.09.21 15:53

Rich Diamonds: Hold and Win

Іскриста нова гра - останнє доповнення до висхідної бібліотеки ігрових автоматів, створеної розробниками ігор.

Розробник ігор і програмного забезпечення для казино Playson опублікував детальну інформацію про свій новий блискучий ігровий автомат Rich Diamonds: Hold and Win.

У назві представлені золоті зірки, бонусні діаманти та впізнавані червоні сімки, які діють як дикі символи, замінюючи будь-які символи фруктів на виграшну комбінацію. Ви можете знайти такі фруктові гральні автомати від інших розробників та обрати кращу для себе. Шість або більше бонусних алмазів запускають популярну механіку «Утримувати й виграти», надаючи три респіни, при яких барабани заповнюються виключно символами дорогоцінних каменів.

Rich Diamonds: Hold and Win

Поява трьох зірочок розкиду запускає п'ять безплатних обертань, в яких другий, третій і четвертий барабани зливаються в один величезний символ, забезпечуючи запаморочливі призи розміром до х200. Всі символи можуть зливатися під час безкоштовних обертань, включаючи бонус і Скаттер, надаючи ще більше безкоштовних обертань гравцям з удачею на їхньому боці.

Rich Diamonds: Hold and Win знаменує собою останнє доповнення Playson до широко відомого пропозицією ігрових автоматів, яка нещодавно була розширена шляхом інтеграції абсолютно нового призначеного для користувача інтерфейсу, розробленого для мобільних ігор.

Коментуючи новий реліз, Всеволод Лапін, керівник відділу продуктів Playson, сказав: «Ми запустили справжню перлину гри з Rich Diamonds: Hold and Win, яка побалує гравців смаком розкоші в захоплюючій грі, яка демонструє приголомшливі можливості. графіку, тематичні звукові ефекти та захоплюючі особливості ігрового процесу. «Завдяки широко відомому пропозицією продуктів, яке з кожним днем ​​стає все сильніше, ми тут, щоб пропонувати гравцям і партнерам по всьому світу».

 
Новые материалы
 
Top! Top!