Помощь в учебе и работе
Главная
 
 
Новий відеослот Glory of Heroes від Dreamtech на базі GATI – останній додаток до партнерства YG Masters PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
16.11.21 18:59

Інноваційна механіка кластерних виплат, прогресія рівнів у стилі відеоігри та величезний потенціал виграшу – ось лише деякі особливості, які чекають гравців у новому онлайн-слоті Glory of Heroes від партнера YG Masters – компанії Dreamtech Gaming, що працює на сучасній технології GATI від Yggdrasil.

Glory of Heroes

Цей повний поворотів та несподіванок відеослот із кластерними виплатами 7×7 перенесе гравців у середньовічний світ, де вони разом із молодим героєм гри будуть захищати своє королівство від скупчення ворогів та отримають шанс виграти призи на суму до €376 300!

По дорозі гравці вступають у сутички з міньйонами та босом-монстром, а у разі перемоги отримують множники та кредитні призи. Гравці озброєні ігровими модифікаторами "Силами героя", які допомагають їм виграти багатство королівського розміру! Гравці також збиратимуть різнокольорові дорогоцінні камені, щоб активувати додаткові ігри.

Підвищення рівня

У цьому епічному квесті гравці переходять на три різні рівні, перемагаючи різних злісних істот, що стоять у правій частині ігрового поля, збільшуючи символи героїв з початкових 2X2 до 3X3 або 4×4. Тут розмір має значення, тому що більше місць на ігровому полі означає більше можливостей створення виграшної комбінації!

П'ять або більше символів утворюють кластер, а дикий символ може замінити будь-який символ. Вдалі кластери зникають за каскадних виграшів і замінюються новими символами.

На кожному із трьох рівнів є своя унікальна схема розташування символів. Щоразу, коли ви формуєте виграшну комбінацію з одним із символів, що входять у візерунок, він знищується. Може знадобитися скласти одну і ту ж виграшну комбінацію кілька разів, перш ніж це станеться. Вже зараз ви можете грати ігрові автомати безплатно без реєстрації.

Glory of Heroes

Проте, як тільки візерунок завершується виграшними обертаннями, ви переходите на наступний рівень, але перед цим у вас буде шанс покрутити колесо боса та отримати спеціальний приз. Рівні проходять шляхом складання виграшних комбінацій та знищення всіх мішеней.

Бос-бонус та додаткові обертання

Бонус боса може призвести до великих виграшів. Кожен виграш збільшує бонус на 15 відсотків. Коли локацію очищено, гравці обертають бонусне колесо, і якщо випадає виграш, можна отримати величезне багатство. Якщо цього немає, сума переноситься на наступну локацію.

Запуск режиму Extra Spins відбувається під час заповнення лічильника колекції, що складається з 50 позицій. Кожен одержаний виграш збільшує лічильник, і в результаті може бути призначено до 50 спинів. У цьому режимі за кожен зручний каскад збільшується множник 1x. У цьому режимі також можливий ретригер Extra Spins і гравці будуть винагороджені за свою сміливість.

Захоплюючий хіт

Коментуючи нову гру, Крістіан Хассалл, директор з продажу Dreamtech Gaming, сказав:

"Ми прагнемо створювати інноваційні, захоплюючі ігри, і Glory of Heroes не є винятком. Проста і зрозуміла прогресія, потенціал для приголомшливих 50 безкоштовних обертань та безліч функцій – це захоплюючий хіт, яким ми дуже пишаємось".

Стюарт МакКарті, керівник відділу продуктів та програм компанії Yggdrasil, додав, що їхнє партнерство з Dreamtech Gaming "продовжує набирати силу" і вони "дуже раді" випустити Glory of Heroes.

"Завдяки прогресії рівнів у стилі відеоігри, величезному потенціалу виграшів та інноваційній механіці кластерних виплат ми впевнені, що гра стане хітом у всій нашій мережі".

Більше від Dreamtech

Останній реліз на базі GATI є восьмим слотом, створеним Dreamtech Gaming у рамках процвітаючої програми YG Masters. Glory of Heroes слідує за Sabres and Sword Charge GigaBlox, останнім випущеним хітом. Найперший слот, в якому було застосовано кумедну механіку GigaBlox, гра приєднується до інших GigaBlox-хітів 3021 The Bounty Hunter, Suncatcher, Gator Gold, Hades та гри, з якої все почалося, Lucky Neko.

Інші ігри від Dreamtech в рамках успішної партнерської програми включають Brawl At The Redcap Inn, Lotsa Lines, Labyrint of Knossos Multijump, Elemental Princess, Medusa Fortune & Glory та Ice And Fire.

 
Новые материалы
 
Top! Top!