Помощь в учебе и работе
Главная
 
 
Habanero розширюється в Африці за допомогою Betway Ghana Deal PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
25.10.21 16:56

Wild Trucks

За угодою, колекція високопродуктивних ігор Habanero, таких як Wild Trucks, Egypt Dreams і Hot Hot Fruit, буде доступна гравцям Betway з Гани через бренд Betway Africa. Скоріше забирайте бездепозитні фріспіни за реєстрацію, щоб використати їх у цих крутезних слотах, що вразять вас своєю історією.

Betway Africa, який вважається одним з улюблених операторів континенту, є ліцензованим брендом Betway, орієнтованим на Африку, і представлений на декількох регульованих африканських ринках, включаючи Кенію, Уганду і Південну Африку.

Ганський ігровий ринок, оголошений важливою віхою для Habanero в його регіональної експансії, поступається тільки Нігерії в Західній Африці за доходами від ігор і загальної кількості гравців - він існує з 2006 року.

Очікується, що ця угода стане вирішальним кроком вперед в триваючому зростанні Habanero на регульованому континенті.

Відзначивши сертифікацію MGA на початку цього року, в 2021 році студія продовжила розширення свого першого рівня, і в останні місяці було підписано кілька угод з великими світовими операторами. Ви всі знаєте цих світових операторів та розробників, тому шукайте їх крутезні новинки та популярні ігри та слоти на bizsreda.com.

Egypt Dreams

Коментуючи угоду, Арканджело Лонос, глава відділу розвитку бізнесу в Європі Habanero, сказав: «Ця угода є вирішальним кроком вперед в нашому проникненні в регульований ландшафт Африки, і ми розглядаємо дуже динамічний африканський ринок як дійсно багатообіцяючу область для Habanero продовжувати рости».

«Тепер, коли ми живемо в Гані, ми не можемо дочекатися, щоб почати знайомити з нашими іграми все більше і більше гравців, ніж будь-коли раніше!»

Квабена Оппонг-Нкрума, керівник відділу маркетингу Betway Ghana, додав: «Betway завжди вважала Африку особливим ринком, на якому ми можемо рости в геометричній прогресії. Завдяки останній угоді з Habanero тепер ми можемо зміцнити наші лідируючі позиції за допомогою неймовірно захоплюючих ігор студії».

 
Новые материалы
 
Top! Top!