Помощь в учебе и работе
Главная
 
 

Контольна робота - Пряма і площина PDF Печать E-mail
Добавил(а) Administrator   
21.11.11 21:20

1. Побудувати лінію перетину трикутників АВС і ЕДК і показати її видимість в проекціях. Визначити дійсну величину трикутника АВС. Дані для свого варіанту взяти з таблиці 1. Приклад виконання листа приведений на рисунку 5.

Вказівки до виконання задачі.

В лівій половині листа формату АЗ помічаємо осі координат, і з таблиці 2, згідно своєму варіанту беруться координати точок А, В, С, Д, Е, К вершин трикутника (рис 5). Сторони трикутника і інші допоміжні прямі проводяться спочатку тонкими суцільними лініями. Лінія перетину трикутників будується по точках перетину сторін трикутника з другими або по точках перетину кожної з сторін одного трикутника з другим. Таку лінію можна побудувати, використовуючи і допоміжні січні площини.

Видимість сторін трикутника визначається методом конкуруючих точок. Видимі відрізки сторін трикутника виділяють суцільними лініями, невидимі потрібно показати штрихованими лініями.

Визначаємо дійсну величину трикутника АВС. Плоскопаралельним переміщенням трикутника АВС приводиться в положення проектуючої площини і подальшим обертанням навколо проектуючої прямої приводиться в положення, коли він буде паралельний площині проекцій. В трикутнику АВС потрібно показати і лінію перетину його з трикутником ЕДК.

Последнее обновление 21.11.11 22:58
 
Новые материалы
 
Top! Top!